central & eastern european culture in the united kingdom

Silné Reči v Londýne

DATE: 11.06.2017
TIME: 7pm
VENUE: 229 Venue, 229 Great Portland St, London W1W 5PN

Už cisár Claudius v roku 43 n.l. položil základy mesta, v mieri si tu nažívali tudorovci a narodil sa tu aj najznámejší dramatik William Shakespeare aka trasľavá hruška. Bohatá história, London Eye, Tower Bridge a komici Silných Rečí, budú 11. júna patriť k atrakciám, ktoré vám môžeme pri návšteve Londýna odporučiť.

V 229 The Venue totižto premiérovo vystúpia títo komici:

Ján Gordulič (oficiálna stránka)
Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi.

Michael Szatmary – Stand Up Comedy
Vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca a muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a preto sa radšej venuje naplno humoru a dcére. Keby Jerry Seinfeld nebol starší a lepší, určite by sa učil od neho. Je tiež je autorom a moderátorom komediálnej talkshow F(l)óór.

Gabo Žifčák
Pochádza z Vysokých Tatroch, ale ako tradičný východniar žije v Bratislave. Vo voľnom čase sa venuje najmä teórii borovičky. Jeho najväčším životným cieľom bolo nájsť si frajerku, ale potom si povedal, že človek by si mal v živote dávať reálne ciele. Jeho ľudový humor zo života si určite nájde cestu aj k vám.

www.silnereci.sk
www.youtube.com/silnereci
www.instagram.com/silne_reci

Partneri podujatia:
Pishter Limited, Eventy v UK, Česi a Slováci v UK

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

*Online Booking is Closed, We Appreciate Your Patronage!
Posted in Events